VOLTA BLOGI I Aasta lõpp Voltas: valmimas on nii esimesed uusarendused kui ka rohkem kui sajandi vanune paekivihoone

2022. aasta möödus Volta kvartalis töiselt ja peagi on valmimas ajaloolised Volta Galerii Loftid ning kvartali esimesed uusehitised ehk Volta Residentsid.

Uus aasta toob kvartalisse mitmed ärid ja ka esimesed elupindade omanikud.

Kvartal võtab ilmet

Volta Galerii Loftides ehk eelmise sajandi algusest pärit 172 meetri pikkune kaarakendega paekivimajas, mis ühendab endas kortermajade funktsionaalse disaini ja mugavuse ning eramajadele omase privaatsuse ja rahu, on tänaseks valminud esimesed korterid.

Kvartali esimeste päris uute hoonete ehk Volta Residentside ehitus on jõudnud samuti nii kaugele, et juba järgmise aasta esimeses pooles antakse uutele omanikele üle esimesed korterid.

Hoonete kõrval rajati möödunud aastal kvartalisse ka infrastruktuur, tänavavalgustus, vee- ja kanalisatsioonisüsteemid ja soojatrassid.

Esimesed asunikud on end sisse seadmas

Volta Galerii Loftide esimene tänavaäärne äripind anti uuele omanikule üle aga juba novembri lõpus ning uuel aastal on oodata ka järgmisi asunikke.

Esimeste uustulnukate seas on mainekas sisukujundustoodete esindussalong, sisearhitektuuribüroo ning Itaalia marmori ja muude plaatide maaletootja salong, uus büroo ja mõned külaliskorterid. Samuti on Volta Galerii Loftidesse oodata Eesti kunstnike salongi ja galeriid.

Volta kvartali arengul saad silma peal hoida kvartali kodulehel.