Müügijuht Sandra Alliksaar

Hinnapiir:
150000
Liitu uudiskirjaga

Limiteeritud kollektsioon eksklusiivseid kodusid ja äripindasid ajaloolises masinatehases

1912. aastast pärinev ajalooline Volta tehasehoone läbib modernse uuenduskuuri, kombineerides industriaalset välisarhitektuuri suurte õhuliste klaaspindadega. Hoonesse valmivad läbi mitme tasandi kulgevate planeeringute, ülikõrgete lagede ja lummavatate kaarakendega 3-5-toalised perekorterid ning isikupärased äripinnad. Igaüks neist detailideni läbimõeldud planeeringu ja individuaalse karakteriga.

Volta Galerii Loftid illustratsioon

6,4 m laed ja efektsed ruudustatud kaaraknad

Galerii Loftide interjöörid muudavad kodumatult eristuvaks kaelapainutavalt kõrged laed ning kuni 5-meetrised mustade ruudustatud raamidega aknapinnad.  Need kodud annavad avarusele ja valgusele uue definitsiooni.

Isiklik hooviala ja privaatsed terrassid

Volta Galerii Loftide unikaalne sisehoov on projekteeritud endise tehasehoone sisemusse, tänu millele jääb hoovi tagaosas privaatsust looma autentne kaarakendega paekivist sein. Siin on tagatud nii eramajale omane privaatsus kui avarus – iga kodu juurde kuulub ligi 100 m2 suurune personaalne terrass ja isiklik haljastatud hooviala.

Valmis sissekolimiseks juba 2022 sügisel

 • November
  2021

  Ehituse algus

 • Jaanuar
  2022

  Nurgakivi

 • Juuli
  2022

  Hooned saavutavad
  täiskõrguse

 • IV kvartal
  2022

  Korterid valmis
  sissekolimiseks

Volta Galerii Loftid jalakäijate tänav

Isikupärased äripinnad suuruses 19-1500 m2

 

Lisaks uutele kodudele valmib Volta Galerii Loftides selektsioon unikaalseid äripindasid, millest igaüks on täpselt sama omanäoline kui Sinu äri. Maast laeni vitriinaknad, ülikõrged laed, mitmetasandilised planeeringud, hea nähtavus ja ligipääsetavus otse tänavatasandilt ning ligi 3000 elanikuga kvartal loovad eeldused eduks. Siinsed äripinnad sobivad nii teeninduseks kui kaubandusekseks, stiilseks showroomiks või miks mitte lihtsalt väga vingeks stuudio-või kodukontoriks.

Volta Galerii loftid ärpind

Registreeru Volta äripindade huviliseks

Juba peagi tuleb Volta kvartalis müüki lai valik isikupäraseid äripindasid ja investeerimiseks sobilikke väikeühikuid. Registreeri huvi ja ole esimeste seas!

Uuest energiast laetud

Tööstusarhitektuuri konverteerimine elu- ja äripindadeks on alati väljakutse. Kui ajaloolist hoonet võib täiendada kaasaegsete elementidega ning siseplaneering pole liigselt piiratud, on tulemus eriline ja põnevate vastandustega laetud, sisaldades endas nii vana kui uut. Pidades oluliseks hoone algupärast jõulist vormi ja paekivi kasutust, oleme seda raaminud ning välja toonud kergete ja õhuliste lisandustega. Jätkates uues osas vanale iseloomulike detailide ning materjalidega, tekib sellest terviklik uuest energiast laetud sümbioos.

APEX Arhitektuuribüroo

Volta Galerii Loftide arhitektid

Volta blogi

Loe artiklit

VOLTA BLOGI I Võimalus elada 𝘭𝘢 𝘥𝘰𝘭𝘤𝘦 𝘷𝘪𝘵𝘢 ehk kuidas oma rõdust või terrassist sel suvel maksimumi võtta?

Loe artiklit

Ajaloolises Volta kvartalis said nurgkivi Volta Residentsid

Loe artiklit

VOLTA BLOGI I Praegu on rohkem kui kunagi varem trendikas just isikupära ja eri stiilide kombineerimine

Loe artiklit

VOLTA BLOGI | Keskkonnasõbralik arendus: kui pikk on uute hoonete eluiga ja millal tuleb Koplisse rongiliin?

Liitu Endoveri Premium Club'iga ning oled alati esimeste seas

Kasutustingimused

Soovid Volta Galerii Loftide kohta lisainfot?

Saada päring

Müügijuht Sandra Alliksaar