Müügijuht Piret Rannala

Hinnapiir:
150000
Liitu uudiskirjaga

Limiteeritud kollektsioon eksklusiivseid kodusid ja äripindasid ajaloolises masinatehases

1912. aastast pärinev ajalooline Volta tehasehoone on läbinud modernse uuenduskuuri, kombineerides industriaalset välisarhitektuuri suurte õhuliste klaaspindadega. Hoones on valminud läbi mitme tasandi kulgevate planeeringute, ülikõrgete lagede ja lummavatate kaarakendega 3-5-toalised perekorterid ning isikupärased äripinnad. Igaüks neist detailideni läbimõeldud planeeringu ja individuaalse karakteriga.

Volta Galerii Loftid illustratsioon

6,4 m laed ja efektsed ruudustatud kaaraknad

Galerii Loftide interjöörid muudavad kordumatult eristuvaks kaelapainutavalt kõrged laed ning kuni 5-meetrised mustade ruudustatud raamidega aknapinnad.  Need kodud annavad avarusele ja valgusele uue definitsiooni.

Isiklik hooviala ja privaatsed terrassid

Volta Galerii Loftide unikaalne sisehoov on projekteeritud endise tehasehoone sisemusse, tänu millele jääb hoovi tagaosas privaatsust looma autentne kaarakendega paekivist sein. Siin on tagatud nii eramajale omane privaatsus kui avarus – iga kodu juurde kuulub ligi 100 m2 suurune personaalne terrass ja isiklik haljastatud hooviala.

Valmis sissekolimiseks

 • November
  2021

  Ehituse algus

 • Jaanuar
  2022

  Nurgakivi

 • August
  2022

  Hooned saavutavad
  täiskõrguse

 • IV kvartal
  2022

  Korterid valmis
  sissekolimiseks

Volta Galerii Loftid jalakäijate tänav

Isikupärased äripinnad suuruses 19-300 m2

 

Lisaks uutele kodudele asub Volta Galerii Loftides selektsioon unikaalseid äripindasid, millest igaüks on täpselt sama omanäoline kui Sinu äri. Maast laeni vitriinaknad, ülikõrged laed, mitmetasandilised planeeringud, hea nähtavus ja ligipääsetavus otse tänavatasandilt ning ligi 3000 elanikuga kvartal loovad eeldused eduks. Siinsed äripinnad sobivad nii teeninduseks kui kaubandusekseks, stiilseks showroomiks või miks mitte lihtsalt väga vingeks stuudio-või kodukontoriks.

Volta Galerii loftid ärpind

Registreeru Volta äripindade huviliseks

Volta kvartalis leidub lai valik isikupäraseid äripindasid ja investeerimiseks sobilikke väikeühikuid. Registreeri huvi ja too oma äri linna kiireimini arenevasse piirkonda!

Uuest energiast laetud

Tööstusarhitektuuri konverteerimine elu- ja äripindadeks on alati väljakutse. Kui ajaloolist hoonet võib täiendada kaasaegsete elementidega ning siseplaneering pole liigselt piiratud, on tulemus eriline ja põnevate vastandustega laetud, sisaldades endas nii vana kui uut. Pidades oluliseks hoone algupärast jõulist vormi ja paekivi kasutust, oleme seda raaminud ning välja toonud kergete ja õhuliste lisandustega. Jätkates uues osas vanale iseloomulike detailide ning materjalidega, tekib sellest terviklik uuest energiast laetud sümbioos.

APEX Arhitektuuribüroo

Volta Galerii Loftide arhitektid

Volta blogi

Loe artiklit

Austrid ja mull: Volta kvartalis toimus meeleolukas suvelõpu chill

Loe artiklit

VOLTA BLOGI I Volta Galerii Loftide üldalad on kummardus kvartali enam kui sajandi pikkusele ajaloole

Loe artiklit

VOLTA BLOGI I Suvine galerii: Volta Galerii Loftide linnaaed kogu oma rohelises hiilguses

Loe artiklit

VOLTA BLOGI I Neli põhjust, miks on Põhja-Tallinn neljajalgsete pereliikmete lemmik linnaosa

Liitu Endoveri Premium Club'iga ning oled alati esimeste seas

Kasutustingimused

Soovid Volta Galerii Loftide kohta lisainfot?

Saada päring

Müügijuht Piret Rannala