Eesti juhtiv kinnisvaraarendaja

25 aastase panuse ja sihikindluse läbi on Endover tõusnud Eesti juhtivaks kinnisvaraarendajaks ning turu tuntuimaks kinnisvarabrändiks.

 

Ettevõtte kasvu on juhtinud oskus näha uusi võimalusi igas ajahetkes. Julgus uuteks väljakutseteks tugineb usalusväärsel meeskonnal ja selgel visioonil – luua silmapaistvat arhitektuuri ning liita hoonete juurde uuenduslikud lisaväärtused. Kuigi kinnisvaraturg on aastate jooksul muutunud üha konkurentsitihedamaks, oleme jäänud oma visioonile kindlaks. See on aidanud meil mitte ainult muutuva olukorraga kohaneda, vaid seda muutust turul ise juhtida, olles suunanäitaja ja trendilooja.

hoonet
70
korterit
2 840
m2
368 000

Endover on 100% Eesti omanikele kuuluv ettevõte. Meie tugevuseks on professionaalne ja pühendunud meeskond. Juhime ja haldame ise kogu väärtusahelat, alates tootearendusest kuni müügi ja ehituseni. Endoveri tiimi moodustavad initsiatiivikad noored spetsialistid, kes jagavad sama visiooni, teadmisi ja arusaama, kuidas tuua kliendini erakordne arendusprojekt. Enam kui 40 valdkonna paremiku koostöös valmivad mitte ainult kodud, vaid luuakse kinnisvaraturule terviklikke lisaväärtustega elukeskkondasid ja kujundatakse elustiili.

Arhitektuur ja disain on tugevalt põimunud meie olemusega. Teeme koostööd tunnustatud arhitektidega, et luua unikaalseid kodusid, mis toovad maailmapraktika paremiku Eesti koduostjani. Läbi innovatiivse arhitektuuri ja moodsa disaini lahenduste loome ikoonilisi pealinna arendusprojekte nagu City Residence, Ambassador, Volta Loftid ja Rocca Towers. Need on kodud, mille üle saame uhked olla meie ja iga Endoveri kodu omanik.

Juhindume soovist luua silmapaistvat arhitektuuri, mis annab pikaks ajaks linnaruumi lisaväärtust

Endo Tõnuver, juhatuse esimees ja asutaja

Suurarenduste ja uusehitiste rajamise kõrval on Endoveri portfellis alati olnud ajalooliseid hooneid. Endoveri on Tallinna linna poolt korduvalt tunnustatud miljööväärtuslike hoonete ajalootundliku rekonstrueerimise eest.

Kinnisvaraportaal City24 üleriigilise rahvahääletuse tulemusena on kolmel korral valitud just Endoveri projekt Eesti lemmik uusarenduseks.

 

 

Endover on end sisse seadnud kõigis pealinna armastatud linnaosades, tuues turule elukeskkondasid, kõrghooneid ning mixed use elu-, vabaaja- ja ärikvartaleid.

Endover tegutseb nii Eestis kui väljaspool – tütarettevõtted on uusarendusi juhtimas Hispaanias ja Rumeenias. Endoveri arendusportfelli kuulub täna ligi 2800 uut kodu.

Kuidas me seda teeme?

Arendus

Arendus on Endoveri süda, kust kõik saab alguse. Loomaks silmapaistvaid hooneid ning uuenduslikke kodusid, on arendusprotsessi kaasatud kogenud tippjuhtkond ning kõigi osakondade parimad spetsialistid

Turundus

Arendus- ja turundusosakonna koostöös valmivad Endoveris isikupärased arendusprojektid, mille seast saab klient valida just enda elustiiliga sobiva. Turundusosakonna disainitundliku silma all valmivad hoonetesse maitsekad siseviimistlused, kaunid üldalad ning näidiskorterid. Turunduse käe läbi saab iga projekt oma identiteedi, mis keerleb ümber arhitektuuri, disaini ning elustiili.

Müük

Tunneme oma toodet paremini kui keegi teine, mistõttu on meie majasisene müügimeeskond lahutamatu osa koduostu protsessist. Endoveri kogenud müügijuhid kaardistavad kliendi personaalsed ootused, et leida just neile täiuslik kodu.

Ehitus

Alates 2016. aastast kuulub Endoveri kontserni ehitusettevõte Metropoli Ehitus, mis aitab meil oma ärimudeli ja arendusprotsessid muuta veelgi efektiivsemaks. Juhtides kogu väärtusahelat, saame klientidele pakkuda usaldusväärset ja kindlat ehituskvaliteeti.