VOLTA BLOGI I Alusta aastat uues kodus: Volta kvartalis on pühadekampaania raames veel mõned kingid jagada

Uus aasta toob Tallinnas turule mitmed uued ja isikupärased kodud, mille pühadekampaania kestab veel mõned nädalad. Kalamajas on värskelt valminud enam kui 120 aasta pikkuse ajalooga Volta Galerii Loftid ja jaanuari lõpust valmivad kvartali esimesed uusehitised – Volta Residentsid.

Pühadekampaania raames on veel vaid kuni 15. jaanuarini valikus kuni 43 000 euro väärtuses kingitusi ja aasta jagu tasuta kommunaalkulusid uues kodus.

Värskelt valminud kodud ja detsembrikuus alanud kampaania tõi arendajale muutlikust majanduskliimast hoolimata 2022. aasta paremuselt teise müügikuu ning ostjate aktiivsus ja huvi tõotab püsida ka uuel aastal.

Südamerahu terveks aastaks

Tasub pilk peale visata, sest Volta kvartali kodudega saab ostja peagi lõppeva pühadekampaania raames kaasa suurema meelerahu ja kindlustunde kogu järgnevaks aastaks, sest arendaja Endover tasub 2023. aastal uue koduga kaasnevad kommunaalkulud ise. Nii saab end uues kodus rahulikult ja mugavalt sisse seada ilma, et peaks muretsema muutuvate energiahindade pärast.

Pakkumine kehtib nii Volta Residentside kui ka Volta Galerii Loftide kodudele ja äripindadele veel vaid kuni 15. jaanuarini.

Kvartali esimesed uusehitised

Juba jaanuari lõpust saavad valmis Volta Residentsid ehk kvartali esimesed uusehitised. KOKO arhitektide poolt loodud A-energiaklassi uusehitistes saavad kokku kvartali enam kui 120 aasta pikkune ajalugu ja uusarendusele ning industriaal-arhitektuurile omased elemendid. Vaikses sisekvartalis asuvate Volta Residentside hoonetes on valikus 1-4-toalised korterid, sisekorruste ja erinevate tasapindadega loftid, aga ka eksklusiivsed penthouse korterid, millelt avaneb imeilus vaade nii merele kui vanalinnale. Hooned seob tervikuks kvartali sisemusse rajatav kõrghaljastuse ja puhkealadega roheline park.

Pühadekampaania ajal saab iga ostja Volta Residentside koduga kaasa kuni 35 000 euro väärtuses kingitusi ning meelerahu, sest Endover katab terve 2023. aasta vältel uue kodu kommunaalkulud ise. Nii algab uus elu uues kodus rahulikult ja pingevabalt ning ostjale jääb vaid nautimisrõõm.

3-4-toalise koduga tuleb kingituseks kaasa 12 000 euro väärtuses disainköök ja 19 900 euro väärtuses parkimiskoht Volta kvartali maa-aluses parklas, 1-2-toalise kodu ostul 8000 euro väärtuses disainköök ja parkimiskoht. Kingituse asemel võib valida ka samas vääringus soodustuse korteri hinnast.

Kodu või äripind enam kui 120 aasta pikkuse ajalooga hoones

Aasta lõpus valmis Volta kvartali üks omanäolisemaid hooneid ehk eelmise sajandi algusest pärit 172 meetri pikkune kaarakendega paekivimaja – Volta Galerii Loftid. Ajaloolises hoones on kuni kuue meetri kõrguste lagedega läbi kolme korruse planeeringutega townhouse– ja lofti-tüüpi korterid ning isikupärased äripinnad. Kuni 150-ruutmeetrise pindalaga kodude juurde kuulub ka 100-ruutmeetrine isiklik haljastusega muruala ja terrass.

Volta Galerii Loftides saavad kokku kahe erineva elupinna eelised: kortermaja funktsionaalne disain ja mugavus ning eramajale omane privaatsus, rohelisus ja ruumiküllus. Vaikne ümbrus ja vahetu lähedus merele võimendab eramaja rahulikku ja privaatset vibe’i samas, kui kõik eluks vajalik jääb linnale omaselt mõne minuti kaugusele.

Volta Galerii Lotide kodu või äripinnaga saab ostja pühadekampaania raames kaasa kuni 43 000 euro väärtuses kingitusi ning pingevaba olemise kogu aastaks, sest Endover katab terve 2023. aastal uue kodu kommunaalkulud ise.

Volta Galerii Loftide koduga saab kingiks 20 000 euro väärtuses köögi ja 19 900 euro väärtuses parkimiskoha.

Äripinna ostuga saab kaasa 33 000 euro väärtuses kingitusi: üle 100-ruutmeetrise äripinnaga on kaasas 30 000-eurone inventari- ja kolimisfond, 60-100-ruutmeetrise äripinnaga 15 000-eurone inventari- ja kolimisfond. Kuni 60 ruutmeetri suuruse äripinna on fond 10 000 eurot.

Rocca Towersi kodud pilvepiiril

Haaberstis on valmimas Rocca Towersi kvartal, kokku viie kõrghoonega, milles on üle 332 korteri ja rohkem kui 4000 m2 ulatuses ruumi äripindadele. Äsja valmisid kvartali teine ja kolmas 18-korruseline kõrghoone, kuhu said  uued omanikud end juba sisse seada.

Rocca Towersi 2-4-toaliste kodude maast laeni akendest avanevad kaunid vaated merele, loomaaia rohelusele ja linnale. II ja III torni ühendab 3-korruseline parkimismaja, mille katusel on privaatne ja mõnus ala vaba aja veetmiseks mänguväljaku, puhkealade ja väligrilliga.

Pühadekampaania raames saavad ostjad Rocca Towersi 4-toalise koduga kaasa 10 000 euro väärtuses köögi, 6900 euro väärtuses panipaiga ning pingevaba olemise kogu terveks aastaks, sest 2023. aasta kommunaalid tasub arendaja ostja eest ise.

2-3-toalise korteri ostu puhul saab kingitusena kaasa 7000-eurose köögi ning tasutud kommunaalid 2023. aasta lõpuni.

Häid pakkumis jagub ka Rocca Towersi äripindadele: üle 90 ruutmeetri suuruse äripinnaga saab ostja kingituseks inventari- ja kolimisfond väärtusega 17 000  eurot, kuni 90 ruutmeetri suuruse äripinnaga inventari- ja kolimisfond väärtusega 10 000 eurot. Kampaania perioodil ostetud äripindade kommunaalid tasub 2023. aasta lõpuni arendaja.

Uued Riviera Viimsi kodud

Viimsis, otse kauni Haabneeme ranna servale, rajatakse peagi modernsed Riviera kodud, mis toovad Eesti rannajoonele killukese Prantsusmaa ja Itaalia ranniku-kuurortite lõputut mereäärset puhkust ja slow-living elustiili.

Riviera kodud on avarad ja valgusküllased: maast laeni nurgaaknad ja suured klaaspiiretega rõdud võimaldavad võtta ümbritsevast keskkonnast maksimumi. Korterite juurde kuuluvad kuni 14-ruutmeetrised rõdud, 50 -ruutmeetrised terrassid ja läbi kahe korruse planeeringuga penthouse-korterite juurde aga lausa 220-ruutmeetrised katuseterrassid.

Eelmüük on alanud ja huvist tasub märku anda müügijuhile, kes võtab iga ostjaga personaalselt ühendust ning teeb pakkumise.

Kampaania tingimused

Pühadekampaania kestab broneerimisel  15. novembrist kuni 15. jaanuarini ning rakendub notariaalse asjaõiguslepingu sõlmimisel.

Kingituse asemel võib valida ka samas ulatuses soodustuse korteri või äripinna hinnale.

Tutvu kõigi tingimustega siin.