Klaussoni Kommivabriku valikus on neli skandinaavialiku joonega modernset siseviimistluspaketti - kaks Premium ja kaks Standard paketti, mis lähtuvad kvaliteedist ja uusimatest disaini trendidest.

Premium 2-Elutuba
Premium 1-Elutuba
Standard 1-Elutuba
Standard 2-Elutuba
Standard 1
Standard 1 paketi skandinaavialikud heledad toonid loovad ruumidesse veelgi rohkem avarust. Eluruumide põrandaid katab naturaalne tammeparkett, mis on viimistletud valge matt lakiga. See kooslus loob koos heledate seinte ja liistudega ajatu stiili. Sanitaarkeraamika on valitud firmalt Laufen ja sanitaartehnika firmalt Tres.
Standard 2
Standard 2 paketi vannitubade ja esiku betoonikarva keraamilised plaadid lisavad hubasele ja soojades toonides üldmuljele industriaalset joont. Eluruumide põrandaid katab aga naturaalne tammeparkett. Sanitaarkeraamika on valitud firmalt Laufen ja sanitaartehnika Tres'ilt.
Premium 1
Premimum 1 paketis olev prantsuse kalasaba on Skandinaavia kodude alustala, mis jätkub Klaussoni Kommivabrikus ka vannitoa põrandal heledates toonides keraamilise plaadina. Maitsekas valik, mis mõjub ajatult värskena. Värvitud seintele annavad eripära portselanist disainlülitid ning vannitubades lisavad aktsenti Laufen Kartelli sanitaarkeraamika ja Tres Study kroomist sanitaartehnika.
Premium 2
Premium 2 paketis on kokku saanud Skandinaavia klassikud - naturaalne tammest prantsuse kalasaba ja hetke trendikaim plaadimuster terrazzo. Suured plaadid lisavad omakorda efekti koos musta sanitaartehnikaga firmalt Tres. Ka elutuppa on toodud musta aktsenti portselanist lülititega, mis on teadlik ja trendikas valik.
Skandinaavialiku minimalismi kõrval on sisekujunduses oluline suund ka industriaalne stiil, milles kohtuvad modernse kodu kõik mugavused ja ajaloopärandi säilitamine. See on puhta joonega, praktiline ja naturaalseid materjale hindav.
Lilia Kristianson / Reet Helisabeth Karm
Sisearhitektid