Too oma vana kodu meile ja saad uue vastu!

Osta uus kodu Endoverist ja meie hoolitseme Sinu vana kodu müügi eest! Unistad uuest kodust, kuid vana kodu müük tundub aeganõudev ja tüütu… Endoveril on Sulle lahendus!

Aitame Sul müüa Sinu olemasoleva kinnisvara ning Sina saad valida endale uue korteri linna parimates asukohtades ja stiilseimates arendustes!

Endover aitab realiseerida Sinu olemasoleva vara, et Sina saaksid oma uude korterisse võimalikult kiiresti sisse kolida või selle pealt investeerimistulu teenima hakata. Konsulteerime vara väärtuse ning eeldatava müügiperioodi osas, koostame efektiivseks müügiks vajalikud materjalid ning haldame professionaalselt kogu kommunikatsiooni potentsiaalsete ostjatega. Pakume kogu vajaliku lahenduse oma uude koju kolimiseks. Läheneme igale kliendile personaalselt.

Koduvahetuse protsess on lihtne.

 1. Uue korteri valik ja broneerimine

  Klient teeb Endoveri arenduse veebilehel soovitud korterile broneeringu ning tasub broneerimistasu 1000 €.

 

 1. Vana kinnisvara müügitingimuste kokkuleppimine

  Uue korteri broneerimistasus sisaldub teenus, mille raames hindame kliendi poolt müüdava kinnisvara väärtuse ja müügiperioodi ning lepime kokku müügihinna.
  Nõuded müüki antavale kinnisvarale:

  • vara asukoht – Tallinn, Viimsi
  • vara seisukord – kohe sisse kolitav
  • vara liik – elukondlik

  Maaklerteenuse tasu müügi korral on  2.9 % + KM.

 

 1. Uue korteri võlaõigusliku lepingu sõlmimine

  Kliendi kinnisvara müügiks pakutava hinna ja teenuse sobivusel, sõlmime notariaalse võlaõigusliku ostu-müügi lepingu (VÕL) uue korteri ostuks.
  Tingimuslik VÕL sissemaksega 5 000 €, periood 3 kuud.

 

 1. Vana kinnisvara müük

  Pakutav teenus sisaldab järgmist.

  • Kinnisvara pildistamine
  • Professionaalse müügiinfo, sh müügikuulutuse, koostamine
  • Kliendikommunikatsioon potentsiaalsete ostjatega
  • Kliendipäevad (3tk) + kliendikohtumised kokkulepitud aegadel
  • Müügiperiood 3 kuud

 

 1. Uue korteri asjaõiguslepingu sõlmimine

  Kui müüki antud kinnisvara saab 3 kuu jooksul müüdud, toimub uue korteri asjaõiguslepingu sõlmimine (AÕL) ja valduse üleandmine ostjale.

  Kui müügis olev kliendi kinnisvara 3 kuu täitumise lähenedes müüdud ei ole, on kliendil 2 nädala jooksul enne 3 kuu täitumist võimalus otsustada lepingust väljumine. Lepingust väljumisel uue korteri AÕL-i ei sõlmita ja VÕL sissemakset ei tagastata- Sissemakse on võimalik suunata mõne muu Endoveri arenduse korteri ostuks, mis vana kinnisvara müügi hetkeks saadaval on.

 

 1. Uue korteri võtmed käes!

  Palju õnne! Sinu vana kinnisvara on mugavalt müüdud ning saad kolida sisse oma uude koju või asuda realiseerima oma äriplaane uue investeerimiskorteriga!

 

Küsi lisa ja kasuta koduvahetusteenuse võimalusi!

Tutvu kodude ja äripindadega siin.