Seinad elama: 5 inspireerivat tapeeditrendi, mis lisavad ruumile isikupära - Endover

Seinad elama: 5 inspireerivat tapeeditrendi, mis lisavad ruumile isikupära

11. veebruar 2018

Nüüd, mil kogu Eestimaad on katnud karge lumevaip ja palett on puhasvalge, pöörame pilgud hetkeks värvilisemasse ilmakaarde. Kodusein on sinu lõuend, mis ootab isikupärastamist, olgu sooviks säilitada minimalistlik joon või võtta pisut julgem samm mustrimaailma avarustesse. 2017. aastal oli tapeet kindlasti go-to lahenduseks kui kodu vajas kiiret värskendust ning sama suund on kandunud ka uude aastasse.

 

1. Lahti rullitud terazzo

 

Plaadivalikuna suure comebacki teinud trend on kandunud üle ka tapeetidele! Betooni, looduskivitükkide ning dekoratiivsete lisandite tulemina tuntud muster on mänguliselt trükitud tapeetidele ja tulemus on eeskätt värske ja lõbus. Võimalused seda oma seintel presenteerida on lõputud.

Ferm Living
Ferm Living

2. Floora ja fauna

 

Kui džunglipalavik on kõrge, aga ümbritsev keskkond on eksootikast kaugel, tuleb troopika tuppa tuua. Üleelusuuruses lilled, lehesiluetid ja palmipuud mõjuvad majesteetlikult. Miks mitte proovida esimene julge samm just külalistetoa näol?

VEGA (endover.ee/vega) uue penthouse´i magamistoa sein loob tõeliselt efektse mulje!

3. Kaardista oma sein

 

Lase rännukirel lõõmata ning reisi läbi põnevaimad paigad jäädes nelja seina vahele. Pere piseimatele mõeldes on võimalus viia nad rännakule integreerides nende tuppa fantaasiarikkad seinaprindid. Uuenduslik ja mõttetööd soosiv lahendus, mis annab mängulise tulemuse!

Murals Wallpaper
Lõokese Ringmaja näidiskorteri lastetuba (endover.ee/ringmaja)

4. Ajatu marmor

 

Luksus, mis on kättesaadavam, kui arvata oskad. Sarnaselt terrazzo võidukäigule, on rajanud ka marmor tee sinu seintele. Mahe, kuid samas loomupäraselt elegantne – marmor loob šiki ja originaalse ilme igale toale, kuhu ta sisse on toodud. Loo dramaatiline efekt kattes näiteks köögi või söögitoa tagasein sellega. Kuna sein räägib niigi ilmekalt oma lugu, pole lisaaktsente ehk vajagi.

Murals Wallpaper
Murals Wallpaper

5. Kodu kui galerii

 

Maal seinal või sein kui üks suur maal? Äärmiselt varieeruv ja isikupärane trend, mis teeb tühjast toast hetkega midagi erakordset. Tulemus on julge ja isikupärane ning annab võimaluse tuua oma koju meistriteoseid Johannes Vermeerilt, Banksylt ja paljudelt teistelt vanema ning uuema aja kunstnikutelt.

Murals Wallpaper / Banksy
Murals Wallpaper / Vermeer