OKO Riviera ürituste sari kutsub sel suvel osa saama Riviera elustiilist

Võta sel suvel enda jaoks aega ning avasta värskendava riviera elustiili võlud, mis kannavad sind üle päikesest kullatud vee Lõuna-Prantsusmaa ja Itaalia rannikule.

Haabneeme ehk Eesti üks looduskauneimaid randu, kus aeg liigub mõnusalt aeglaselt, kostitab rannalisi suve lõpuni lõpututena näivate OKO Riviera õhtutega.

Eesti ranniku võlu

Riviera elustiil seab esikohale nautlemise ja rahu – seda ilmestab täiuslikult fraas dolce far niente, mis tähendab “magusat tegevusetust”. Riviera kutsub puhkama ning märkama elu ilu ehk see, mis on tõeliselt oluline. Eesti kaunis rannamaastik on justkui killuke kadunud paradiisi ja seda just tänu oma rahuliku, eraldatud ja pisut müstilise ning ebamaise võlu tõttu.

Rivierast inspireeritud OKO Riviera ürituste sari ootab Sind igal neljapäeval Haabneeme randa OKO restorani, et nautida värskendavaid kokteile, hõrku roogasid ja kütkestavaid DJ rütme, taustaks lained ja päikeseloojang. Tule naudi jalutuskäiku piki valget liivariba, tantsi hea muusika saatel otse mererannal või lase end paitada pehmetel lainetel.

Suvised päikeseloojangu DJ setid OKO Rivieral:

  • 20. juuli DJ Lotta Kirke
  • 27. juuli DJ Lana Dushe
  • 3. august DJ Ahluka
  • 10. august DJ Karinsmatic
  • 17. august DJ Mari-Liis Ivalo
  • 24. august DJ Lotta Kirke
DJ Lana Dushe

Riviera on koht, kus aeg kaotab tähenduse ning suveõhtu laseb end kanda. Koht, kus on aega, et päriselt elada.

Kui rannavõlude nautimise kõrval jääb aega, siis külasta sel suvel ka Viimsi kultuuri- ja hariduskeskust Artium, kus toimuvad põnevad kontserdid, kunstinäitused, tantsu-etendused ja lavastused.

Riviera Viimsi

Haabneeme ranna servale rajatakse juba 2024. aastal kaasaegsed Riviera kodud, mis on inspireeritud Eesti rannikumaastiku ja looduse ilust. Haabneeme kodud ühendavad endas lõputu mereäärse puhkuse ning slow living-elustiili.

Rannaäärsed kodud asuvad keset loodust: ühel pool meri, teisel pool roheline metsatukk. Avaratest akendest, rõdudelt ja terrassidelt avanevad hingematvad ja kunstilised merevaated, mis on tänu ilmale ja aastaaegadele pidevas muutumises. See on elukeskkond, mis inspireerib ja julgustab märkama elu kõige kaunimat osa.

Broneeri oma rannakodu juba täna: https://endover.ee/riviera/

 

Fotod: Edmond Mäll