Metallide säras - Endover

Metallide säras

18. veebruar 2018

Jõuliste materjalide kasutamine ei tähenda ilmtingimata, et tulemus on jõuline. Valik on sinu, kui tegemist on metalsete elementide integreerimisega Sinu koju. Külmad metalli toonid, nagu hõbe, nikkel ja teras, toovad rafineeritud ja pigem modernsema esteetilisuse, samal ajal kui soojad toonid, nagu erinevad kulla variatsioonid, pronks ja messing on tagasihoidlikult glamuursed. Tutvu allolevate näpunäidetega ja leia just paras annus inspiratsiooni, et lubada metallid ka enda tuppa!

 

Hõbe või hall?

 

Hõbehall värvipalett on tänapäeval niivõrd au sisse tulnud, et tundub pea võimatu seda mitte sisse integreerida oma interjööri. Kuldsed raamid konsoollaual või abilaual, mis käivad hõbehalli kangaga käsikäes, moodustavad hea tiimi. Sarnaselt sellele on ka pronks ja kuld harmoonias tänu mõlema soojusele ning Art Deco-hõngule. Proovi lisada pronksjaid patju hallide varjunditega ruumi, mis on saanud juba väikese kulla puudutuse.

Kontrastid

 

Kartes üleliigselt kirjut tulemust, ei tule instinktiivselt kohe pähe olemasolevatele hõbedastele aksessuaaridele või mööblile lisada kuldseid aktsente, kuid hämmastavalt lihtne ja efektne on tuua sisse just neid peeneid kontraste oma kodu traditsioonilisele värvigammale. Mängi kõrguste ja siluettidega ning ole julge – tumedates ruumides mängib see eklektiliselt ja originaalselt välja.

Väike element, suur tulemus

 

Kellel minimalistlikum maitsemeel, see ei pea sugugi varvast suurde eklektikasse pistma. Piisab tagasihoidlikest elementidest ning puhastest joontest. Vaevuaimatavad detailid mõjuvad peenelt ja šikilt ning lubavad Sinu kodu karakteril välja paista.

be&liv lillevaas
Ferm Living

Au ja hiilgus

 

Valgus päästab päeva! Lisades näiteks sooja valgust hõbedastele pindadele on hea alternatiiv kergelt kuldse ja kumava aktsendi lisamiseks. Metalsed ääristused valgustite sees või kõiksugused metalsed lambipirnid on samuti võimalus mängimiseks. Variatsioone on palju valgustite puhul – raamid, kuplid, viimistluselemendid. Vastavalt soovile on võimalus luua tõeline statement.

The Double Dream of Spring / Michael Anastassiades for Herman Miller
Lõokese Ringmaja näidiskorter
Volta Loftid