Endover rajab uusarenduse Viimsi rannapromenaadi servale

Endover rajab Riviera Viimsi nime kandva uusarenduse Viimsi rannapromenaadi servale

Endover rajab Viimsi liivaranna piirile neli uut kortermaja, kus on merevaatega penthouse korterid ning katuseterrassid. Haabneeme kinnistutele Kaluri tee 21, Kaluri tee 23 ja Kivila tee 2 valmivatesse eksklusiivsetesse elamutesse saavad esimesed elanikud sisse kolida 2023. aasta suve lõpus.

„Viimsis näeme selget uute korterite defitsiiti ning kahtlemata on see populaarseim Tallinna-lähedane elupiirkond,“ sõnas Endoveri juhatuse liige Robert Laud. „Uusi kortereid on Viimsisse viimastel aastatel väga vähe juurde lisandunud ning elamispindade vähene saadavus ajab kogu piirkonna kinnisvara hindasid üles. Ka Tallinna linn on sellel suunal panustanud ja pärast Reidi tee avamist on ühendus südalinnaga muutunud kiiremaks ja mugavamaks,“ lisas Laud.

„Riviera Viimsi nime kandvad tulevased elamud asuvad sõna otseses mõttes liivaranna ääres. Tegemist on kõige mereäärsemate kinnistutega, kust saab astuda otse hooldatud ja looduskaunisse mereranda. Vahetus läheduses asub Viimsi populaarseim rannarestoran OKO ning kaugel ei ole ka Viimsi keskus SPAde, kaupluste, kino ja kooliga. Südalinn on vaid 20-minutilise autosõidu kaugusel,“ sõnas Endoveri müügiosakonna juht Olari Vokk.

Riviera asukoht Haabneeme rannas

Endoveri ja Riviera Viimsi loovjuhi Maarja-Linda Tauri sõnul on Riviera kodud inspireeritud ümbritseva rannamaastiku looduslikust ilust. „Neutraalsed värvid ja kvaliteetsed looduslikud materjalid loovad rahuliku õhkkonna, mille taustaks on lummav vaade merele. Hoonete vahele jääva hooviala maastikuarhitektuur on inspireeritud rannamaastikust ning see seob uusarenduse orgaaniliseks tervikuks oma keskkonnaga,“ märkis Taur.

Kõikide korterite juurde kuuluvad avarad rõdud või terrassid suurusega kuni 85 m2, kust paistavad vaated Tallinna lahele ja Haabneeme rohetavale loodusele. Hoonete ehitusel pannakse rõhku kõrgele ehituskvaliteedile ning modernsele ilmele, sest sellesse piirkonda otsib eluaset klient, kes hindab esmaklassilist taset nii sise- kui välisviimistlusel. Kokku 65 korteriga arenduses on kahetoaliste suurus kuni 59 m² ja 5-toalised penthouse´id kuni 136 m². Hoonete vahele rajatakse pargiala ning avar terrass puhkealadega. Enamus parkimiskohti asuvad maa-aluses parklas. Panipaigad asuvad korteritega samadel korrustel ning hoonete katusel on päikesepaneelid. Hooned asuvad rahulikus eramajade piirkonnas, vahetult kõrval hooldatud liivarand mitmekesiste vabaaja veetmise ja sportimise võimalustega.

Arendaja registreerib tänasest projekti huvilisi, eelmüük eelregistreeritud huvilistele algab sügisel.

Ehituse peatöövõtja on Metropoli Ehitus, arhitektuur arhitektuuribüroost Korrus.

Modernsed B energiaklassi hooned
Penthouse koterid katuseterrassidega
Vaated merele ja rannale
Avarad terrasside ja rõdudega korterid

Endover jätkab aktiivselt ka oma seniste suurarenduste Volta kvartali ja Rocca Towersi kõrghoonete rajamisega. Rocca Towersi II kõrghoone on äsja valminud, esimesed elanikud sisse kolinud ning tagasiside kodudele ja ehituskvaliteedile on väga positiivne. Sügisel valmib kolmas ja oleme ette valmistamas ka neljanda kõrghoone ehitust ja müüki. Volta kvartali uue etapi esimene hoone, 1912. aastat pärit ajalooline paekivihoone, valmib uuena juba sel aastal ja järgmise aasta I pooles lisandub 6 uusehitist. Ettevalmistamisel on ka Volta järgmised etapid ja kvartalisisese pargi rajamine. „Meie tunnetus turu osas on täna stabiilne, nõudlust jätkub ja tagasiside meie uutele projektidele on positiivne,“ sõnab Robert Laud, Endoveri juhatuse liige.

Endover on 25 aastase tegutsemiskogemusega Eesti kinnisvaraarendaja, mis loob väärtust linnaruumi ning rajab terviklikke elu- ja ärikeskkondasid. Ettevõtte portfellist leiab 70 maja ja 2840 korterit kogupinnaga 368 000 m².