Austrid ja mull: Volta kvartalis toimus meeleolukas suvelõpu chill

Kalamaja südames asuva Volta kvartali uus etapp on saanud valmis ning kvartal on kõigile avatud.

26. augustil olid kõik oodatud Voltasse tähistama suve lõppu ning tutvuma värskelt valminud hoonete ja uute äridega.

Laupäeval, 26. augustil kutsus Volta nautima hõrku väljapanekut veinidest, austritest, autodest ja kinnisvarast. Ajaloolises Volta Galerii Loftide hoones avas uksed ja kostitas veini ja hõrgutistega ROSÉ by Carrie d´Or vinoteek ning austreid serveeris mitmekordne maailmameister Anti Lepik Austeriumist. Lisaks avanes huvilistele võimalus lähemalt tutvuda Porsche uusimate mudelitega Cayenne ja Cayenne Coupé.

Viimase lihvina on kvartalis valmis saanud kõige luksuslikumate loftidega Mootori 7/2 hoone, mis paistab silma oma soliidse musta tooni ja kuldsete detailide ja fuajeega. Läbi kahe korruse kõrguvatel loftidel on eritellimusel valmistatud kaarjad maast laeni aknad ja üle viie meetri kõrgused laed. Penthouse-korterite juurde kuuluvad ka avarad terrassid, millelt avanevad vaated vanalinnale ja merele. Laupäeval oli uus hoone ja loftid esmakordselt külalistele tutvumiseks avatud.

Sündmus toimus Uus-Volta 9 ja Mootori 7 ristumiskohas.

Voltas tasub nüüd ka laiemalt ringi vaadata, sest kvartalis on suve jooksul end sisse seadnud mitu uut ja põnevat äri. Huvi Volta äripindade vastu on olnud suur ning esimeste uustulnukate seas on jätkusuutliku lähenemisega elustiili ja rõivaste bränd Haruu, Tallinna esimene kunstipeo keskus flashArt, ravipediküür by Laura, Aileen Grooming lemmikloomadele ja taaskasutatud käekottide salong oh!! My bag.

Volta kvartali arengul saad silma peal hoida kvartali kodulehel.

Endover on 25-aastase tegutsemiskogemusega Eesti kinnisvaraarendaja, mis loob väärtust linnaruumi ning rajab terviklikke elu- ja ärikeskkondi.