Toomresidentsid - Endover
Tagasi

Toomresidentsid

Ajatu elegants Toompea serval

Toomresidentsid on kaks väärika arhitektuuriga renoveeritud ajaloolist hoonet, mis asuvad Tallinna südalinnas kõrgelt hinnatud Kassisaba piirkonnas vanalinna ja Toompea serval.

endover.ee/toomresidentsid

Aadress
Toompuiestee 13, Tallinn
Valminud
2015
Üldpind
1400 m²
Kortereid
17

Toomresidentside ümber tuksub Tallinna süda. Mõne sammu kaugusel on Vabaduse väljak, Kaarli kirik, Toompea loss, Hirvepark ja 14. sajandi linnamüür. Toomresidentsid on kaks rekonstrueeritavat ajaloolist hoonet– 20. sajandi alguses ehitatud esinduslik tänavamaja ja 19. sajandi lõpus valminud suursugune puitfassaadiga hoovimaja. Ajaloolise arhitektuuriga majadel on elegantse disainiga stiilsed fuajeed. Korterid on kõrgete lagedega, avarad ja valgusküllased.

Korterid on saadaval kvaliteetse viimistlusega, mis on 1930. aastatest inspireeritud ja art deco mõjutustega, enamikul korteritest on rõdu, terrass või veranda. Toomresidentside sisekujunduspaketid on loonud sisearhitektid Krista Thomson, Kärt Loopalu ja Galina Burnakova.

Kaasaegsed planeeringud ning uuendatud kommunikatsioonid, kvaliteetne siseviimistlus, päikesepoolsed terrassid ning lummavad südalinna vaated – see on Sinu elu Toomresidentsides!