Endover Eesti edukaimate ettevõtete edetabeli tipus - Endover

Endover Eesti edukaimate ettevõtete edetabeli tipus

18. detsember 2018

Eesti juhtiv kinnisvaraarendaja Endover sai novembri lõpus toimunud Eesti Edukaimate Ettevõtete TOP 100 auhinnagalal tunnustatud kõigi ettevõtete arvestuses IV kohaga.

 

Juba 25 aastat järjest Äripäeva poolt koostatud Eesti Edukaimate Ettevõtete edetabel pannakse kokku kuue kategooria võrdlusandmete põhjal. Arvutamise aluseks on aasta müügitulu, müügitulu kasv võrreldes eelneva aastaga, aasta ärikasum, ärikasumi kasv võrreldes eelneva aastaga, rentaablus ja varade tootlikkus. Endover saavutas igas kategoorias ühtlaselt tugeva positsiooni, mis andis kokkuvõttes kõigi ettevõtete arvestuses väärika IV koha. Avaldatud tabel on kokku pandud 2017. aasta tulemuste põhjal.

Ettevõtet ei juhita eesmärgiga edetabelitesse pääseda. Kõrge koht Eesti edukate ettevõtete pingereas on meile endale üllatuseks, samas siiski meeldivaks tunnustuseks ettevõtte arengule ning meie tiimile.

Robert Laud, Endoveri tegevjuht

Endover on kasvanud nii elukondliku kinnisvara pakkumise mahult kui ka müügimahtudelt Eesti suurimaks kinnisvaraarendajaks. Teostatud ja teostamisel on kokku ca 50 hoone arendus. Täna on Endoveril arenduses kokku 2800 korterit ja äripinda Põhja-Tallinnas, Kristiines, Haaberstis, Lasnamäel ja Tallinna kesklinnas.

 

„Endoveri tugevuseks on 90-liikmeline professionaalne meeskond. Juhime ja haldame ise kogu tervikahelat, alates planeerimisest ja tootearendusest kuni ehituse ja müügini,” selgitas Laud.

 

Endoveri uusimad müüki tulnud projektid on linna magusaimas asukohas Kalamaja ja Tallinna südalinna piiril Jahu tn 5 asuv ajalooline industriaalne Klaussoni Kommivabrik ning linna südames Gonsiori tn 9 paiknev luksuslikuks eluhooneks rekonstrueeritav Ambassador. Lisaks on Endoveril täna müügis kõrghoone Torn Kristiines, aasta lõpus valmiv Volta Loftid Kalamajas, Aurora Nova Haabersti rohelisimas osas, käesoleva aasta alguses valminud Vega Lasnamäel ja privaatne butiikmaja R. Tobiase 3 Kadriorus.

 

Lähiaastatel on Eesti juhtival kinnisvaraarendajal plaanis välja tulla täiendavate suurte mahtudega, mille hulgas ei ole pelgalt üksikhoonete arendused, vaid terved kvartalid. Nendest suurimad on Fabrik endise Balti Manufaktuuri alal, Volta Kvartal Kalamaja mereäärseimas osas ning kõrghoonete kvartal Rocca Towers Haabersti ja Rocca al Mare südames.

 

Endover tänab väärika koha ja tunnustuse eest Eesti edukaimate ettevõtete pingereas oma töötajaid, kliente ja koostööpartnereid!