5 küsimust, mille peaksid esitama Tallinnas uut kodu ostes - Endover

5 küsimust, mille peaksid esitama Tallinnas uut kodu ostes

Kujuta ette, kuidas saabud õhtul pere juurde valgusküllasesse ja põhjamaiselt elegantsesse kodusse uues majas. Kui unistuseks on kodu südalinna lähedal, kuid samas looduse lähedal asuvas kortermajas, kus kõik pereliikmed saavad koos aega veeta, peaksid lisaks asukohale, korteri suurusele ja hinnale tähelepanu pöörama kinnisvaraarendaja poolt pakutavatele lisaväärtustele – kodu on midagi enamat kui lihtsalt korter.

 

Arendajad panustavad üha enam sellele, et kortermajade elanikud saaksid kvaliteetselt vaba aega veeta oma kodus ja selle ümbruses. Harku järve ja metsaroheluse keskele, vaid lühikese autosõidu kaugusele kesklinnast, kerkiv uus terviklik elukeskkond Aurora Nova saab vastuseks “jah” kõigile viiele kontrollküsimusele, mille peaksid esitama endale uut kodu valides.

 

  1. Autovaba hoov. Turvaline hooviala, kus lapsed oma kodu õues ringi joosta ja mängida saavad, on hea elukeskkonna loomulik osa, mitte luksus. Tänu maa-alusele parkimisele jääb Aurora Nova hoov rahulikuks haljastatud oaasiks.
  2. Vaba aja veetmise võimalused ka täiskasvanutele. Kui laste mänguväljakud on saanud uusarendustes heaks standardiks, siis vähem on mõeldud sellele, et kogu perel, oleks oma hoovis meeldiv vaba aega veeta. Grillnurk ei pea olema vaid eramu omanike privileeg. Nii see kui ka erinevad puhkenurgad, piknikupaigad, kohad suvel päevitamiseks ning lauatennis saavad koduhoovis olla ka korteris elades. Aurora Novas on see  kõik olemas, mõistagi ka laste mänguväljak.
  3. Rõdu, katuseterrass, loodus ja rahu. Võimalus veeta soojal ajal iga hetk värskes õhus, seda kodust lahkumata, on hindamatu väärtus. Või astuda iga päev kasvõi hetkeks välja, et nautida järve- ja metsavaateid. Aurora Novas saad kõike seda kogeda oma isiklikul rõdul või katuseterrassil.
  4. Rõõm kutsuda inimesi külla. Nii ise koju jõudes kui ka lähedasi külla kutsudes on oluline, et kodu algaks juba maja välisuksest, mitte alles korterisse jõudes. Huvitavas astmelise arhitektuuriga majas on anonüümsete ja  kõledate trepikodade asemel mõeldud kodutunde loomisele – juba majja astudes võtab elanikke ning külalisi vastu möbleeritud ja valgusküllane fuajee.
  5. Kõik spordiharrastuste toetamiseks. Ajal, mil osaliselt kodus töötamine on järjest levinum, on oluline, et  sportimisvõimalused oleks pigem kodu kui kontori lä Rattasõit, surfamine, suusatamine või koeraga metsas  jooksmas käimine – see kõik vajab ruumi varustuse hoolduseks, rataste hoiuks ja lemmiku käppade pesuks.  Selleks on kortermajades olemas loomade välipesula, spordivarustuse hooldusruum ning eraldi hoiuruum jalgratastele ja kärudele.

 

Sellised lisaväärtused, mida pakub Aurora Nova, teevadki ühest kortermajast tõelise kodu. Vali oma unistuste kodu: www.endover.ee/auroranova

Saadaval on 2- kuni 6-toalised korterid 51 m2 kuni 132 m2
Aurora Nova korterid on valgusküllased
Turvaline autovaba hooviala