47B Loftid - Endover
Tagasi

47B Loftid

Industriaalselt šikid loftid linna perspektiivikaimas asukohas

47B Loftide arhitektuurne projekt ja sisekujundus on inspireeritud New Yorgi tööstusarhitektuurist eluruumideks kohandatud hoonetest, kus maitsekalt ja ägedalt kombineeritakse nii uut kui vana, nii elegantset kui tehnilist.

47bloftid.endover.ee

Aadress
Tööstuse 47B, Tallinn
Valminud
2016
Üldpind
5600 m²
Kortereid
59
Fassaadi katab eelroostetatud teras
Fassaadi ilmestavad suured aknapinnad

47B Loftid on 6-korruseline elu- ja ärihoone, mille 1. korrusel paiknevad äripinnad, elegantne möbleeritud fuajee, jalgrataste hoidla ning panipaigad. Katusel on terrassid, kuhu pääseb hoones asuva liftiga.

 

Inspireerituna New Yorgi vingetest loftidest seob 47B Loftide arhitektuur ja sisekujundus julgelt tööstusliku moodsa ja maitsekaga. Maast laeni aknad, mis annavad kõikidele korteritele suurema tunde. Põrandaküte, tänu millele ei varja ükski radiaator ühtegi vaadet. Lahedad klaasvaheseintega sisekujundused, mis seovad osavalt industriaalse ultramoodsaga.

Loftide juurde kuuluvad avarad rõdud ja katuseterrassid, kust avanevad industriaalse atmosfääriga vürtsitatud miljonivaated nii merele, vanalinnale kui ka city’le.

47B Loftide näidiskorterid
Vinged klaasist vaheseinad toovad interjööri valgust ja avarust

Mere, Kalamaja ning suursuguse Noblessneri jahisadamaga piirnev Volta kvartal on Tallinna kõige persperktiivikam uus mereäärne elamupiirkond. Otse üle tee asub Kalamaja kauneim park ja jahisadam ning vaid paari sammu kaugusele jääb romantiline Kalamaja.