Müügijuht Sandra Alliksaar

Hinnapiir:
150000
Liitu uudiskirjaga

20 000 € väärtuses köök

Volta Galerii Loftid köök

Volta Galerii Loftide korteri ostul kingitusena kaasas köögitellimus väärtusega 20 000 € kvaliteetmööbli tootjalt Schmidt.

Volta Galerii Loftide kodud on peagi valmis!

Selleks, et saaksid end oma uude koju aegsasti sisse seada, kingime Sulle sel suvel korteri ostul võimaluse tellida 20 000 € väärtuses premium-klassi köök või eritellimusmööbel Saksa-Prantsuse tipptootjalt Schmidt.

 

Galerii Loftide köögi saad luua just oma soovidele ja maitsele vastavalt. Me kingime Sulle köögitellimuseks 20 000 € ning partneriteks pikaajalise kogemusega professionaalsed Schmidt disainerid ja tootjad, kes lähtuvad nii Sinu isikupärastest ootustest kui ka Volta Galerii Loftide avaratest ruumidest ja ajatust stiilist.

 

Pakkudes kvaliteetseid ja kestvaid lahendusi kehtib Schmidt’i toodangule 10-aastane ning mehhanismidele kuni 25-aastane garantii.

 

HINNAD JA PLAANID

Kampaania tingimused

  • Kampaania perioodil Volta Galerii Loftide uue korteri ostul kingituseks köögitellimus väärtuses 20 000 € Schmidt (Estmidt Grupp OÜ) sisustussalongist
  • Kampaania kehtib korteri broneerimisel 15.06.22-15.08.22
  • Kampaania rakendub korteri notariaalse asjaõiguslepingu sõlmimisel
  • Ühe korteri ostul kehtib korraga üks kampaaniapakkumine / soodustus

Räägime lähemalt

Lisainfo saamiseks palun pöördu Galerii Loftide müügijuhi poole, kes aitab Sul välja valida just Sinule sobivaima lahenduse.

Müügijuht SANDRA ALLIKSAAR
+372 552 5562

Liitu Endoveri Premium Club'iga ning oled alati esimeste seas

Kasutustingimused

Soovid Galerii Loftide kohta lisainfot?

Saada päring

Müügijuht Sandra Alliksaar