360° vaated linnale ja merele

Lisaks hoolikalt valitud elegantsetele siseviimistlusmaterjalidele ning santehnikale oleme hoolitsenud ka selle eest, et elu Torni penthouse’is oleks võimalikult turvaline ning mugav.

Kõigis penthouse’ides on jahutussüsteem.

Torni luksusliku penthouse’i juurde kuulub isiklik katuseterrass, kust avanevad kaunid vaated Ülemiste järvele, merele, südalinnale ja ümbritsevale rohelusele. Peale vaadete pakub privaatne katuseterrass võimalust pere või sõprade seltsis päikeselisel pilvepiiril mõnusalt vaba aega veeta.

360
3 meetrit kõrged laed ning maast laeni aknad pakuvad küllaga avarust ning inspireerivaid vaateid, et oleksid igal hommikul valmis taas linna vallutama.
Vaata korruseplaani

Torni siseviimistluspaketid on valitud Eestis tuntud ning tunnustatud Superellipsi sisearhitektide poolt, pidades silmas ka kõige nõudlikumat maitset.

Penthouse’i tulevasel elanikul on võimalus siseviimistlusmaterjale erinevatest pakettidest vastavalt enda soovile ka kombineerida. Kui sobivaimat valikut Sinu jaoks ei leidu, on alati võimalus tuua sisse enda valitud materjalid.

Pakkumise valikud
Kontaktinfo

Päringut saadetakse!
Päring edukalt saadetud!