City Residence - Endover
Tagasi

City Residence

Uus vaade elule

City Residence on uus vaade elule Tallinna südalinnas. See modernne elamu ühendab endas kõike, mida tänapäeva linnainimene kodu puhul hindab: funktsionaalsed ja kaasaegsed korterid, võrratud vaated linnale, kvaliteetsed materjalid, uudne disain ja targa kodu lahendused.

endover.ee/city/

Aadress
Tartu mnt 56, Tallinn
Valminud
2016
Üldpind
10 900 m²
Kortereid
90
Peafassaadil sillerdab must graniit
Fassaadist eenduvad unikaalsed talveaed-rõdud

Väärika fassaadiga City Residence asub Tallinna ühel esinduslikumal tänaval, mis on kaasajastamisel uute hoonete ja meeldivalt avara tänava­ruumiga. Hoone karakteris väljendub kaasaegne, kerge ja avatud elustiil korterite suurtes akendes ja rõdudes. Avar fuajee, valgus­küllased korterid, rõdud, katuseterrassid, kinnine sisehoov ja hoonealune parkla loovad mugava elupaiga Tallinna kesklinnas.

Avar esinduslik fuajee
Mõnusad istumiskohad ja grillimise võimalus

City Residence korterid on kvaliteetse siseviimistlusega, mille on välja töötanud ARS Projekti disainerid. Kortereid ilmestavad maast laeni aknad ja unikaalsed talveaed-rõdud. Paljude korterite juurde kuulub rõdu või imeliste vaadetega katuseterrass.

Platinum Collection korteri ostja saab nautida disaini ja tehnilisi erilahendusi, kus lisaks kvaliteetsetele ja maitsekatele siseviimistlusmaterjalidele on väljaehitatud valgustusega laekarniisid, paigaldatud vannitoapeegel, erilahendusega vannitoamööbel, vihmadušš ning magamistoa põrandale pehme vaipkate. Lisaks on korterisse integreeritud targa kodu lahendus ning jahutussüsteem.

Parim asukoht pealinna tuiksoonel