Volta kvartal - Volta

Volta kvartal – Tallinna stiilseim mereäärne elu- ja ärikvartalVolta Kvartal muutub lähiaastate jooksul Tallinna stiilseimaks mereäärseks elu- ja ärikvartaliks. Hästi säilinud ajaloolistele tööstushoonetele puhutakse uus elu sisse ning nende kõrvale lisandub modernset hoonestust. Kvartalis saab kesksel kohal olema kõrghaljastatud park-hooviala mitmekülgsete vaba aja veetmise võimalustega.


Kvartali põhifookus jääb elanikele – terviklik elukeskkond, kust leiab nii mõnusa pagarikoja, hea valikuga toidupoe, lasteaia kui ka tervisekeskuse. Ajaloolisesse paekivihoonesse näeb visioon ette toidutänavat, mille kõrvale mahuvad veel ateljeed, disainihõngulised butiigid ning trendikad sohvabaarid ja kultuuriklubid.


2017
47B Loftid
2018
Volta Loftid
2019
5 eluhoonet
2021
Paekivihoone
2021
Paekivi loftid
2021
Kõrghooned
2021
Pärast tööd katusele golfi mängima
Lasteaed ja mänguväljak Sinu koduhoovis

2017 - 47B Loftid

Jaanuaris valmis 47B Loftide hoone, mis kerkis endise Volta tehase klubihoone kohale.

2018 - Volta Loftid

Teises kvartalis lõppevad Volta Loftide rekonstrueerimistööd

2019 - 5 eluhoonet

Lisandub 5 eluhoonet, millega koos saavad valmis ka maa-alune parkla ja kvartali rohealad.

2021 - Paekivihoone

Ajalooline paekivihoone saab uue hingamise tänu toidutänava ja põnevate väikepoodide valmimisele.

2021 - Paekivi loftid

Ajaloolises paekivihoones valmivad rekonstrueerimistööde tulemusena vinged loftid.

2021 - Kõrghooned

Volta kvartali ehitustöödele annab suurejoonelise lõpu kahe kõrghoone valmimine. Siit leiab nii elu- ja äripinnad, toidupoe, spordiklubi kui ka kino.


Volta kvartal


Volta Kvartali arhitektuurset käekirja kujundavad Eesti juhtivad arhitektuuribüroodVolta kvartal

2017. aasta suvel osalesid Volta Kvartali arhitektuurikonkursil Eesti juhtivad arhitektuuribürood, nende hulgas Luhse & Tuhal, ARS Projekt, AZIA, Meelis Pressi Arhitektuuribüroo jmt. Tipparhitektide visoonist kujuneb Endoveri juhtimisel arhitektuurne tervik, mis loob lisaväärtust nii linnaruumile kui kvartali elanikele ning enam kui 100 aastat ajalugu saab väärika järje.


Koostöös maastikuarhitektidega büroost Tajuruum saavad kvartali haljasalad tõeliselt omanäolise lahenduse. Pargialale annavad mitmekesisust lilleniidud, eesaiad, mängumurud, poolmetsikud pargid ja valgussalud, mis on läbi põimunud mõnusate puhkealade, seiklusradade, pinksi laudade, spordiplatside ja treeningaladega.Liitu Endoveri Premium Club'iga ning oled alati esimeste seas

Soovid Volta Loftide kohta lisainfot?

Saada päring

Let's keep in touch!

If you'd like additional information or to reserve an apartment, forward your details to us and let us know what you're interested in via the contact form provided.  • Section Break

  • Section Break

Müügijuht ANN RIST
+372 51 66 004