Projektist - Volta
Projektist

Ajatult stiilne elamine ajaloolises masinatehases


Projektist

New Yorgi tööstusarhitektuurist inspireerituna läbib ajalooline Volta tehasehoone modernse uuenduskuuri, kombineerides industriaalset välisarhitektuuri ajatult stiilse siseviimistlusega. Läbi viie korruse kõrguvad kaela painutavalt kõrgete lagede ja maast laeni akendega šikid loftid, kust avanevad vaated nii merele kui city’le.


Projektist

Karakteriga kodu individualistlikule inimesele


Projektist

New York kolib Tallinna


Nagu kasvas TriBeCaks kutsutav tööstuspiirkond New Yorgis üheks ihaldatuimaks elamispiirkonnaks maailmas, on sama trendi järgimas Volta kvartal Tallinnas. Endine Volta tehasehoone läbib moodsa uuenduskuuri, kombineerides jõuliselt industriaalset välisarhitektuuri õhuliselt avara siseplaneeringuga.


Projektist


Industriaalne välisarhitektuur, topeltkõrgusega fuajee ja majasisene parkimine

Silmapaistev arhitektuur


Uus fassaad laotakse telliskivist, mida võimendavad eritellimusel valmistatavad efektsed ruudustatud aknad ning dekoratiivsete metallpiiretega rõdud, mis loovad uuele majale autentse New Yorgi tööstusatmosfääri.


Projektist

Loftide ülikõrgeid lagesid ilmestavad sisekorrused, mis jätavad planeeringud ühtaegu avaraks ja samas ka praktiliseks


Projektist

Projektist

Oskuslikult valitud eksklusiivsed nüansid ja mugavused muudavad Volta Loftid moodsaks ja mõnusaks elukohaks. Viiekordse maja esimesel korrusel on piisavalt ruumi erakordseid maitseelamusi pakkuvale tipprestoranile ning eluruumidesse pääseb liftiga läbi suurejoonelise topeltkõrgusega fuajee. Jalgratastele on eraldi hoiuruum ja autod ööbivad soojas majasiseses garaažis.


Möbleeritud fuajee ja oma tipprestoran


Projektist

Projektist

Janar Blehner


“Volta Loftid on sõnapaar, mis seob endas Tallinna tööstusmaastiku ja New Yorgi eeskujul uue kasutuse leidnud vanad tehasepinnad. Volta Loftides on arvestatud vajadusega luua klassikalisest lahendusest erilisem keskkond, mida ilmestavad tohutud maast laeni ruutudega klaasipinnad, avarad elutoad ja mitmetasandiline plaanijaotus. Samas on säilitatud endisaegse tootmishoone olemus, mida rõhutavad toekad postid, massiivsed talad ja ribiline laestruktuur.”

Volta Loftide arhitekt Janar Blehner

Projektist


Ajaloolisest ultramoodsaks


Endine masinatehas rekonstrueeritakse 21. sajandi koduks.

Tutvu ehitusinfogaLiitu Endoveri Premium Club'iga ning oled alati esimeste seas

Soovid Volta Loftide kohta lisainfot?

Saada päring

Let's keep in touch!

If you'd like additional information or to reserve an apartment, forward your details to us and let us know what you're interested in via the contact form provided.  • Section Break

  • Section Break

Müügijuht ANN RIST
+372 51 66 004