Loftid - Volta

Kodu, kus on ruumi elada


Tõesti, ruumipuudust siin keegi tundma ei pea – tänu 4,7 meetrini kõrguvatele lagedele ja maast laeni akendele on siin rohkelt hingamisruumi ja avarust mõtetele. Unikaalsed ruudustatud aknad raamivad maalilisi vaateid merele ning Tallinna vanale ja uuele linnale. Tänu põrandaküttele saad seda vaadet segamatult täies hiilguses nautida.


LoftidÜlikõrged laed, sisekorrused ja maast laeni aknad


Loftid

Loftid

Loftid

Loftid

Efektsed ruudustatud aknad ning vaated merele ja city’le


Pidevalt külla tikkuvaid sõpru on keeruline nii isikupärasest majast eemale hoida, aga tänu avarale planeeringule mahuvad nad kõik mugavalt ära. 3.−5. korruse korteritel on selleks lausa sisekorrused. Viienda korruse penthouse-loftides võib külalistepidu jätkuda suurel terrassil või 2.−4. korruse hoovipoolsetes loftides avaral rõdul.


Loftid

Päikeselised avarate vaadetega rõdud ja terrassid


Loftid

Loftid

Maja inimesele, kes ei lepi tavalise, halli argipäevaga


Kodu on koht, kus mõte peab lendama, keha puhkama ja maja karakter sobituma peremehe iseloomuga. Siin elavad inimesed, kelle jaoks luksus ei ole kuld ja kard, vaid selleks on aeg iseendale ja asjad, millel on sisuline väärtus.Loftid

Moodsalt maitsekas on ka loftide siseviimistlus, mis kombineerib osavalt elegantset tehnilisega, luues koosluse, mis mõjub ägedalt ka veel aastate pärast. Hoolikalt valitud detailid tõotavad luua esteetilise terviku ka kõige disainitundlikumale maitsele.


VAATA SISEVIIMISTLUSPAKETTE


Liitu Endoveri Premium Club'iga ning oled alati esimeste seas

Soovid Volta Loftide kohta lisainfot?

Saada päring

Let's keep in touch!

If you'd like additional information or to reserve an apartment, forward your details to us and let us know what you're interested in via the contact form provided.  • Section Break

  • Section Break

Müügijuht ANN RIST
+372 51 66 004