Asukoht - Volta

Omanäolise elu keskkond


Volta Loftid asub kultuurist ja arengust pakatavas Kalamaja piirkonnas, otse mere ja vanalinna vahel. Peaaegu kõrvalmajas avati hiljuti Arsenali keskus, kust leiad nii koduse Selveri kui ka mõnusad kohvikud ja butiigid. Üle tee on ilmet võtmas jahisadam, kust saab alguse südalinnani kulgev mereäärne promenaad.

Arsenal Keskus ja Selver
vaid 300m kaugusel
Kalamaja park
otse üle tee
Noblessneri jahisadam
lühikese jalutuskäigu kaugusel
Südalinn ja vanalinn
5min autosõidu kaugusel
Meri
kõigest kiviviske kaugusel
Kalaranna tänav
kiire ühendus kesklinnaga

Asukoht

Meri, park, kultuur, gastronoomia - Sinu tulevane tagahoov


Asukoht

Vaid loetud sammude kaugusel on Kalamaja kauneim park, meri, Noblessneri jahisadam, vanalinn, rääkimata üle linna kuulsatest toidukohtadest. Kui Kultuurikatlas parasjagu midagi sobilikku ei toimu ja Lennusadama näitusel on käidud, siis Vabalaval on kindlasti midagi vaadata. Igav siin juba ei hakka!


Asukoht


Asukoht

Tallinna stiilseim mereäärne elukvartal


Kui ilm ei kutsu rattaga sõitma, siis kesklinna ja muude piirkondade külastamise teevad lihtsaks Tööstuse tänava bussi- ja Kopli tänava trammiliinid. Kui on soov veelgi kaugemale seiklema minna, siis seda aitavad teha mugavas läheduses asuv Balti jaam ja sadama reisiterminalid. Äsja on valminud uus Kalaranna tänav, mis ühendab Põhja-Tallinna kesklinnaga ning suunab liikluse Tööstuse tänavalt kõrvale.


Asukoht

Volta kvartal - üle saja aasta loovat energiat


Asukoht

Volta kvartal on oma nime saanud Volta tehase järgi, mille tööstusmootorid on siin surisenud juba 1900. aastast. Enam kui 100 aastat elektrimootoreid, generaatoreid ja isegi allveelaevade – ja sõjatehnikat tootnud Volta tehas on tänaseks end koomale tõmmanud, et teha ruumi Tallinna stiilseimale mereäärsele elukvartalile.Liitu Endoveri Premium Club'iga ning oled alati esimeste seas

Soovid Volta Loftide kohta lisainfot?

Saada päring

Let's keep in touch!

If you'd like additional information or to reserve an apartment, forward your details to us and let us know what you're interested in via the contact form provided.  • Section Break

  • Section Break

Müügijuht ANN RIST
+372 51 66 004